Vakantiehuis Valkenburg
niet op een vakantiepark
Huiscode: L009 Huiscode: L009
18 personen 18 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
8 slaapkamers 8 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,0 Heerlijk
42 beoordelingen
L009
camera 20
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Beoordelingen(42)

Mooi landhuis voor 18 personen, gedeeltelijk geschikt voor mindervaliden (gratis internet)

Welkom op Domein Hellebeuk! Op dit kleinschalige vakantiepark treft u sfeervolle vakantiehuizen geschikt voor 12-, 18- en 24 personen. De ligging in het Zuid-Limburgse heuvelland is uniek: tegen een zonnige helling van één van de heuvels die het Geuldal omringen, in alle rust en vrijheid. U kunt als gast gratis gebruikmaken van het zwembad en de all-weather tennisbaan welke op het park gelegen zijn. Tevens kunt u als gast van Domein Hellebeuk gratis gebruikmaken van de nieuw aangelegde jeu de boules-baan.

Indeling

Dit heerlijke landhuis voor 18 personen beschikt over alle moderne gemakken. In de woonkamer vindt u een breedbeeldtelevisie met digitale ontvanger en een stereo. Verder geven de tuindeuren vanuit de woonkamer toegang tot het terras. De woonkeuken voorzien van onder andere over een oven, combimagnetron, filter koffiezetapparaat, waterkoker, twee vier-pits kookstellen en vaatwasser is ruim genoeg zodat iedereen bij elkaar kan zitten. Op de begane grond vindt u twee slaapkamers, waarvan één slaapkamer beschikt over twee éénpersoonsbedden en één slaapkamer over een tweepersoonsbed. Verder vindt u hier een badkamer met douche (ook geschikt voor mindervaliden) en in de hal een seperaat toilet.

Op de eerste verdieping bevinden zich de overige zes slaapkamers waarvan twee slaapkamers zijn uitgevoerd met een tweepersoonsbed, twee met twee éénpersoonsbedden en twee slaapkamers met elk twee stapelbedden. Vier van de zes slaapkamers zijn voorzien van een wastafel. Op iedere slaapkamer staat een linnenkast. Op de eerste verdieping zijn twee badkamers te vinden, beide uitgerust met een inloopdouche, een toilet en een badkamermeubel met wastafel.

Voor, achter en naast het landhuis kunt u genieten van een ruime tuin met een totale oppervlakte van circa 1000 m2. Aan het eind van het terras bevindt zich nog een zonneterras voorzien van tuinmeubilair. De tuin is middels coniferen omheind, waardoor uw privacy gewaarborgd is. Aan de voorzijde van het huis vindt u zeven parkeerplaatsen.

Beschikbaarheid

Bijzonderheden

  • De kosten voor een kinderbed/stoel bedragen per midweek/weekend EUR 7. Per week betaalt u EUR 10.
  • Deze accommodatie is enkel geschikt voor gezinnen en families met (klein)kinderen.

Faciliteiten

Algemeen
icon Op een vakantiepark
icon Centrale verwarming
icon Internet
icon Vrijstaand
icon Recreatiewoning
icon Kinderstoel: 1
icon Oppervlakte m2: 184
icon Energielabel: A
Buiten
icon Terras
icon Tuinmeubilair
icon Kinderspeelplaats
icon Tuin
icon Schommel
icon Parasol
Doelgroepen
icon Sportverenigingen
icon Studentenverenigingen
icon Jongerengroepen (tot 25 jaar)
Woonkamer
icon Televisie
icon Duitse televisiezenders
icon Nederlandse televisiezenders
Keuken
icon Magnetron
icon Oven
icon Vaatwasser
icon Filter koffiezetapparaat
icon Koelkast
icon Waterkoker
icon Koelkast met vriesvak
icon Combi oven/magnetron
Slaapkamer
icon Linnenkast: 8
icon Kamers met een tweepersoonsbed: 3
icon Kamers met vier bedden: 2
icon Aantal slaapplaatsen: 18
icon Kamers met twee bedden: 3
icon Aantal stapelbedden: 4
icon Eenpersoons dekbedden: 18
icon Aantal slaapkamers: 8
icon Kamers met stapelbed(den): 2
Badkamer
icon Douche/toilet (gecombineerd)
icon Aantal douches: 2
icon Totaal aantal toiletten: 3
icon Aantal badkamers: 3
Toegankelijkheid
icon Min. 1 slaapkamer op begane grond
icon Min. 1 badkamer op begane grond

Locatie en omgeving

Valkenburg, Limburg

Het centrum van het uitbundige toeristenstadje Valkenburg biedt vele mogelijkheden voor uitgaan, ontspanning en een variëteit aan bezigheden. Bezoek bijvoorbeeld de Fluweelengrot of een van de vele grotten en kastelen in de buurt. Naarmate de dagen korter worden verandert Valkenburg in een sfeervol kerststadje vol versierde stands met kerst- en cadeauartikelen. Tevens staat het gebied bekend om zijn vele heuvels waar prachtige fiets- en wandeltochten gemaakt kunnen worden. De gezellige steden Maastricht, Luik en Aken liggen allemaal op steenworp afstand. Naast heerlijk winkelen kunt u er ook vele musea bezoeken of genieten van een groot aanbod aan leuke cafés, terrassen en restaurants.

Afstanden
icon Meer6,1 km
icon Recreatieplas9,5 km
icon Viswater21,2 km
icon Bos0,5 km
icon Dorp/stadcentrum1,0 km
icon Nationaal park27,6 km
icon Supermarkt1,0 km
icon Restaurant2,6 km
icon Attractiepark4,4 km
icon Golfbaan4,5 km
icon Bushalte2,0 km
icon Treinstation4,0 km
icon Vliegveld19,2 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen
icon Squashen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,0
Gemiddelde cijfer

11 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
nl december 2024
Nathalie van Heel
7,0
Prima naar ons zin gehad, veel dingen in het huisje zijn wel aan onderhoud/vervanging toe cq enigszins gedateerd. Kasten kapot en deuren scheef waardoor deze niet goed sluiten, koelkast idem. schimmel in douch en douchebak lekt. stoelen bij geen vulling meer in zitten, 1 van de banken volledig gescheurd in het midden. Informatiemap volledig kapot.
be maart 2024
Peter Goossens
10
be september 2023
Erwin Wosky
10
Schitterend.

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken