ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
ZE1471
1 / 26
right angle
right angle
Vakantiehuis Sint-Annaland
niet op een vakantiepark
Huiscode: ZE1471 Huiscode: ZE1471
8 personen 8 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
4 slaapkamers 4 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
ZE1471
camera 26
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie

8-persoons appartement met uitzicht over de jachthaven in Sint-Annaland

Het acht persoons appartement is verdeeld over twee etages in een kleinschalig appartementencomplex in Sint-Annaland. Vanaf het balkon heeft u een fantastisch uitzicht over aan de ene kant de Oosterschelde en aan de andere kant de jachthaven. Voor het complex is ook een klein strandje. In de omgeving zijn er diverse mogelijkheden voor een wandel- of fietstocht. In de omgeving zijn er tal van oude dijken, molens, boerenhoeves en authentieke dorpen. Het centrum van Sint-Annaland is op loopafstand met gezellige restaurants en terrasjes.

Indeling

Op de begane grond zit de woonkamer met een zithoek en een televisie. De keuken is onder andere voorzien van een inductiekookplaat, koelkast met vriesvak, combimagnetron, waterkoker en een Nespresso. Verder is er een slaapkamer met een tweepersoonsbed (160x200) en een separaat toilet.

Op de eerste verdieping liggen drie slaapkamers met een tweepersoonsbed (160x200). Daarnaast zijn er twee badkamers met een douche en toilet. Er is een separaat toilet op deze etage.

Verder is er een berging met een wasmachine en een droger. voor de kleintjes is er een kinderbed en een kinderstoel aanwezig. Ook is er nog een aparte berging voor het stallen en opladen van uw fietsen. Bij het appartement kunnen twee auto's worden geparkeerd. Er zijn vier balkons met tuinmeubilair.

Beschikbaarheid

Faciliteiten

Algemeen
iconCentrale verwarming
iconWasmachine
iconWasdroger
iconInternet
iconAppartement
iconKinderstoel: 1
iconKinderbed: 1
iconOppervlakte m2: 115
iconEnergielabel: C
Buiten
iconBalkon
iconTuinmeubilair
iconBerging
iconOplaadpunt elektrische fiets
iconFietsenschuur
iconPrivé parkeerplaatsen: 2
Woonkamer
iconTelevisie
Keuken
iconVaatwasser
iconFilter koffiezetapparaat
iconWaterkoker
iconKoelkast met vriesvak
iconInductie kookplaat
iconNespresso
iconCombi oven/magnetron
Slaapkamer
iconKamers met een tweepersoonsbed: 4
iconAantal slaapplaatsen: 8
iconAantal slaapkamers: 4
Badkamer
iconAantal douches: 2
iconTotaal aantal toiletten: 2
iconAantal badkamers: 2

Locatie en omgeving

Sint-Annaland, Zeeland

Sint-Annaland is een levendig stadje met diverse restaurants, cafés en winkeltjes, waar u naast een supermarkt ook de wekelijkse markt kunt bezoeken. U vindt er in het gemeentehuis het streekmuseum De Meestoof, waar u kunt zien hoe men vroeger leefde op het Thoolse platteland. De oudste molen is de Korenmolen De Vier Winden, enkele jaren geleden is deze volledig gerestaureerd en zeer zeker een bezoekje waard. Het eiland Tholen staat garant voor rust, ruimte en natuur. De vele fiets- en wandelroutes over de kronkelige polderweggetjes voeren u mee langs dijken, akkers en vergezichten over de Oosterschelde. Overige tips zijn Nationaal Park Oosterschelde, Watersnoodmuseum Ouwerkerk en Deltapark Neeltje Jans.

Afstanden
iconMeer2,1 km
iconRecreatieplas20,8 km
iconViswater15,3 km
iconBos2,0 km
iconDorp/stadcentrum1,0 km
iconNationaal park13,3 km
iconSupermarkt1,0 km
iconRestaurant0,1 km
iconGolfbaan13,2 km
iconBushalte3,0 km
iconTreinstation29,2 km
Activiteiten in de omgeving
iconWandelen
iconFietsen
iconZwemmen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken