Vakantiehuis Lichtenvoorde
Huiscode: DG1258 Huiscode: DG1258
12 personen 12 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
6 slaapkamers 6 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star 9,1 Heerlijk
20 beoordelingen
DG1258
camera 13
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(20)

12 persoons vakantiehuis met bubbelbad op Résidence Lichtenvoorde

In een prachtig bosrijke omgeving, aan de waterkant ligt deze prachtige 12 persoons groepsaccommodatie, met een bubbelbad, op Résidence Lichtenvoorde. Tijdens uw verblijf zult u uitgebreid kunnen genieten van de prachtige natuur. U kunt de geur van de bakker om de hoek ruiken en snuift de cultuur onder het genot van een drankje op één van de sfeervolle terrassen. De echte lichtpunten zijn de combinatie van de nostalgie en de rust op het vakantiepark. Het park kent voldoende faciliteiten om u van een zorgeloze vakantie te voorzien.

Indeling

De woonkamer is stijlvol ingericht met luxe meubilair en een smart-tv. De eettafel en zithoek bieden beide ruimte voor het hele gezelschap. De open keuken is compleet ingericht met onder andere een vaatwasser, koelkast, vriezer, vijfpits kookstel, combimagnetron, Nespresso koffiezetapparaat en een waterkoker. Er zijn zes slaapkamers met elk twee éénpersoonsbedden, drie badkamers met een douche, toilet en wastafel en op de begane grond nog een apart toilet. Buiten is er een terras en bubbelbad. Er zijn is plek voor twee auto's bij de woning.

Beschikbaarheid

Bijzonderheden

  • Als u een cottage met hottub heeft geboekt, duurt het ongeveer 1,5 uur voordat de hottub is opgewarmd. De hottubs worden gestookt op biodiesel.
  • Het interieur/ exterieur van deze vakantiehuizen kan onderling verschillen. 
  • In de huisdiervriendelijke vakantiewoningen zijn enkel honden toegestaan.
  • U betaalt ter plaatse een waarborg van EUR 350, met uitzondering van de vakantiehuizen voor 10, 12 of 14 personen, hiervoor wordt er EUR 1.000 borg in rekening gebracht.

Faciliteiten

Algemeen
icon Op een vakantiepark
icon Centrale verwarming
icon Internet
icon Villa
icon Vrijstaand
icon Energielabel: C
Buiten
icon Terras
icon Tuinmeubilair
Woonkamer
icon Televisie
icon Duitse televisiezenders
icon Nederlandse televisiezenders
Keuken
icon Vaatwasser
icon Koelkast met vriesvak
icon Nespresso
icon Combi oven/magnetron
Slaapkamer
icon Aantal slaapplaatsen: 12
icon Kamers met twee bedden: 6
icon Eenpersoons dekbedden: 12
icon Aantal slaapkamers: 6
Badkamer
icon Douche/toilet (gecombineerd)
icon Aantal douches: 2
icon Totaal aantal toiletten: 2
icon Aantal badkamers: 2
Wellnessfaciliteiten
icon Bubbelbad

Locatie en omgeving

Lichtenvoorde, Gelderland

Bij het verkennen van Lichtenvoorde ontdekt u de rijke geschiedenis van deze plaats. Een dagje uit is hier niet compleet zonder het proeven van de gezelligheid op een van de sfeervolle terrassen. Naast de genoemde veelzijdigheid biedt Lichtenvoorde ook waanzinnig natuurschoon. Beekjes kronkelen door het landschap en boerderijen ademen nog de sfeer van vroegere tijden. Er is een landschap met een wisseling van bossen, weiden en akkers. In Lichtenvoorde vindt u verschillende leuke restaurants en daarnaast kunt u goed winkelen in Doetinchem of Winterswijk. Voor een fijn dagje uit bezoekt u Kristalmuseum in Borculo, Stadsmuseum Groenlo of Kaasboerderij Weenink in Lievelde.

Afstanden
icon Meer11,1 km
icon Recreatieplas11,0 km
icon Viswater0,0 km
icon Bos9,4 km
icon Dorp/stadcentrum5,0 km
icon Nationaal park22,0 km
icon Supermarkt5,0 km
icon Restaurant5,0 km
icon Golfbaan8,3 km
icon Bushalte3,1 km
icon Treinstation2,9 km
Activiteiten in de omgeving
icon Paardrijden
icon Wandelen
icon Fietsen
icon Tennissen
icon Zwemmen
icon Suppen
icon Museum

Résidence Lichtenvoorde

Parkvoorzieningen
icon Restaurant
icon Wasserette
icon Kinderanimatie
icon Speeltuin
icon Openluchtzwembad
icon Sportveld
icon Café/Bar
icon Overdekt zwembad
icon Bowlingbaan
icon Fitnesszaal
icon Oplaadpunt elektrische auto
icon Fietsverhuur
icon Vuurwerkarm

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,1
Gemiddelde cijfer

20 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
star star star star star
Gastvrijheid
star star star star star
Schoonmaak
star star star star star
Omgeving
star star star star star
Faciliteiten
star star star star star
Prijs-kwaliteit
star star star star star
Laatste reviews
nl januari 2025
Margo Looijschelder
7,7
We hadden het erg naar onze zin, de Sauna en Bubbelbad iedere dag 1 maal gebruikt.In ons huis rook het in de slaapkamer met douche naar riool.Dit hebben we opgelost door een pan op het putje te zetten. ( doucheafvoer dus)
Voldoende bestek en meubilair. Gezellig ingericht. We misten alleen een schilmes.wij gaan zeker nog eens met jullie in zee,
de december 2024
Alina Trupp
9,0
nl november 2024
Cor de Groot
10
Wij hebben met ons gezin enorm genoten.
Een kanttekening, als gezin hebben wij het koffiefilter zetapparaat gemist.
Voor de rest alles perfect.

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken