LE011
LE011
LE011
LE011
LE011
LE011
LE011
LE011
LE011
LE011
LE011
LE011
LE011
LE011
LE011
LE011
LE011
LE011
LE011
LE011
1 / 18
right angle
right angle
Vakantiehuis Lemmer
Huiscode: LE011 Huiscode: LE011
4 personen 4 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star8,8Heerlijk
76 beoordelingen
LE011
camera 18
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(76)

Gezellige 4 persoons lodge op vakantiepark Eigen Wijze

Deze gezellige vier persoons lodges hebben een grote schuifpui direct naar het vlonderterras met uitzicht op de grote vijver.De huizen zijn gelegen op een prachtig, kleinschalig vakantiepark in Bant, nabij Lemmer. Het kindvriendelijke vakantiepark is gelegen op het erf van een voormalige boerderij. De sportvelden (volleybalveld, voetbalveld en tennisbaan) zijn door iedereen vrij te gebruiken. Ook zijn er verschillende spannende speeltoestellen voor kleine kinderen aanwezig. Vooral de skelters en de speelboot zijn razend populair. Op het erf is tevens een overdekte ruimte met verschillende speeltoestellen.

Indeling

De lodges hebben een grote schuifpui direct naar het vlonderterras met uitzicht op de grote vijver. De woonkamer en het terras zijn ingericht met veel steigerhout en natuurtinten. In deze lodges krijgt u het glampinggevoel, maar in een echt huisje in plaats van tussen dunne tentdoeken. Wij noemen dit glamping 2.0! Iedere lodge heeft een gezellige woonkamer en wordt verwarmd middels centrale verwarming en er is een flatscreen televisie aanwezig. De keuken heeft een combimagnetron, vier-pits gasstel, filter koffiezetapparaat en een vaatwasser. De slaaplodges hebben twee tweepersoonskamers met enkele boxspringbedden. Iedere lodge heeft een moderne badkamer met douche en toilet. U kunt twee auto's parkeren bij de lodge.

Beschikbaarheid

Faciliteiten

Algemeen
iconOp een vakantiepark
iconCentrale verwarming
iconInternet
iconChalet
iconVrijstaand
iconOppervlakte m2: 42
iconEnergielabel: Vrijgesteld
Buiten
iconTerras
iconBarbecue
iconTuinmeubilair
iconKinderspeelplaats
iconTuin
Woonkamer
iconTelevisie
iconNederlandse televisiezenders
Keuken
iconVaatwasser
iconFilter koffiezetapparaat
iconKoelkast
iconWaterkoker
iconCombi oven/magnetron
Slaapkamer
iconBoxspringbedden
iconLinnenkast: 2
iconAantal slaapplaatsen: 4
iconKamers met twee bedden: 2
iconAantal slaapkamers: 2
Badkamer
iconDouche/toilet (gecombineerd)
iconAantal douches: 1
iconTotaal aantal toiletten: 1
iconAantal badkamers: 1

Locatie en omgeving

Lemmer, Friesland

Voor een leuk dagje uit bezoekt u een van de omliggende authentieke Zuiderzeedorpen. In Lemmer, Blokzijl en Urk vindt u onder meer oude gebouwen en havens, maar kunt u ook heerlijk lunchen in een van de restaurants of op de gezellige terrassen. Heeft u zin om een dagje te zwemmen? Bezoek dan binnenzwembad Bosbad in Emmeloord. Voor een dagje op het water is het Venetië van het Noorden, Giethoorn, zeker een aanrader. Of u nu gaat voor een fluisterbootje, kano of een tocht met de rondvaartboot: dit dorp is het mooiste als u het vanaf het water bekijkt. Daarnaast is ook het Kuinderbos leuk voor een dagje uit: de prachtige natuur nodigt uit voor lange wandelingen, mooie fietstochten en lekkere picknicks onderweg.

Afstanden
iconMeer0,0 km
iconRecreatieplas5,9 km
iconViswater4,7 km
iconBos1,0 km
iconDorp/stadcentrum4,0 km
iconNationaal park10,4 km
iconSupermarkt7,0 km
iconRestaurant0,5 km
iconAttractiepark46,1 km
iconGolfbaan5,9 km
iconBushalte4,7 km
iconTreinstation21,5 km
Activiteiten in de omgeving
iconKanoën
iconWandelen
iconFietsen
iconZwemmen

Vakantiepark Eigen Wijze

Parkvoorzieningen
iconWasserette
iconSpeeltuin
iconTennisbaan
iconSportveld
iconRecreatieplas
iconCamperplaatsen

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,8
Gemiddelde cijfer

12 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
starstarstarstarstar
Gastvrijheid
starstarstarstarstar
Schoonmaak
starstarstarstarstar
Omgeving
starstarstarstarstar
Faciliteiten
starstarstarstarstar
Prijs-kwaliteit
starstarstarstarstar
Laatste reviews
nl oktober 2024
Johan Dreijer
10
Mooie omgeving en prachtig huisje.
nl september 2024
Martijn Huurman
10
de augustus 2024
Klaus Mertes
9,0
Wir werden das nächstes Jahr wieder kommen. Tolle Anlage und nicht weit von Lemmer entfernt.

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken