NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
NH516
1 / 21
right angle
right angle
Vakantiehuis Egmond aan den Hoef
op een vakantiepark
Huiscode: NH516 Huiscode: NH516
4 personen 4 personen
Geen huisdieren Geen huisdieren
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
NH516
camera 21
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie

4 persoons bungalow met terras op het zuiden in Egmond aan den Hoef

Deze bungalow is geheel gelijkvloers en geschikt voor vier personen. Het is gelegen op een kleinschalig vakantiepark dat zo ontworpen is om gasten een gevoel van rust en privacy te geven. Vanuit de bungalow staat u binnen 10 minute fietsen op het strand van Egmond aan Zee. In de omgeving zijn er ook diverse sportieve activiteiten te beoefenen zoals fietsen, wandelen in het Noordhollands Duinreservaat maar ook paardrijden of kitesurfen. Daarnaast is de historische kaasstad Alkmaar op 10 minuten rijden vanaf het vakantiehuis. Of brengt u een bezoekje aan één van de pittoreske dorpen Bergen en Schoorl?

Indeling

Deze gelijksvloerse bungalow is voorzien van centrale verwarming en wifi. De woonkamer is voorzien van een zit- en eethoek met een televisie. In de open keuken zit een gasfornuis, koelkast, waterkoker en een filterkoffiezetappraat. Er is een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een slaapkamer met een stapelbed. In de badkamer zit een douche, wastafel en een toilet. Buiten is er een gemeubileerd terras op het zuiden. Er is parkeergelegenheid voor een auto bij de bungalow.

Beschikbaarheid

Faciliteiten

Algemeen
iconOp een vakantiepark
iconCentrale verwarming
iconInternet
iconBungalow
iconVrijstaand
iconOppervlakte m2: 42
iconEnergielabel: Vrijgesteld
Buiten
iconTuinmeubilair
iconTuin
iconPrivé parkeerplaatsen: 1
Woonkamer
iconTelevisie
Keuken
iconFilter koffiezetapparaat
iconKoelkast
iconWaterkoker
iconGas kookplaat
Slaapkamer
iconKamers met een tweepersoonsbed: 1
iconAantal slaapplaatsen: 2
iconKamers met twee bedden: 1
iconAantal stapelbedden: 1
iconAantal slaapkamers: 2
Badkamer
iconDouche/toilet (gecombineerd)
iconAantal douches: 1
iconTotaal aantal toiletten: 1
iconAantal badkamers: 1

Locatie en omgeving

Egmond aan den Hoef, Noord-Holland

In de natuurrijke omgeving van Egmond-aan-den-Hoef kunt u prachtige fiets- en wandeltochten maken. Een dagje heerlijke ontspannen en afkoelen met een gezonde zeebries? Maak een wandeling naar het badplaatsje Egmond aan Zee. Hier kunt u onder andere genieten van een lekker hapje en drankje op een van de vele terrassen, winkelen in de gezellige winkelstraat of een verkoelende duik nemen in de Noordzee. Bezoek ook eens de gezellige stad Alkmaar, die bekend staat om de kaasmarkt, maar u kunt er ook genieten van een heerlijke wandeling in het centrum, of een gezellige middag shoppen in een van de vele winkels en boetiekjes. Daarnaast zijn Amsterdam en Zaandam ook op steenworp afstand en absoluut het bezoeken waard.

Afstanden
iconStrand (aan zee)3,7 km
iconZee3,7 km
iconMeer17,0 km
iconRecreatieplas17,0 km
iconViswater3,7 km
iconBos10,4 km
iconDorp/stadcentrum1,8 km
iconNationaal park40,5 km
iconSupermarkt1,8 km
iconRestaurant3,2 km
iconGolfbaan11,0 km
iconBushalte0,7 km
iconTreinstation9,3 km

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.