RDC017
RDC017
RDC017
RDC017
RDC017
RDC017
RDC017
RDC017
RDC017
RDC017
RDC017
RDC017
RDC017
RDC017
1 / 12
right angle
right angle
Vakantiehuis Ediger-Eller
Huiscode: RDC017 Huiscode: RDC017
14 personen 14 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
6 slaapkamers 6 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star8,0Goed
17 beoordelingen
RDC017
camera 12
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(17)

Gezellige14 persoons groepsaccommodatie met sauna op Ferienresort Cochem.

Deze ruime14 persoons groepsaccommodatie, met sauna, staat op Ferienresort Cochem. Dit Ferienresort is een echte gezinsbestemming met veel kinderfaciliteiten. In het centrumgebouw vindt u goede restaurants (buffet en à la carte) een snackbar en een supermarkt waar u, naast verse broodjes, onder andere streekproducten kunt kopen. Zo is er speciaal voor de kinderen onlangs een nieuw indoorspeelparadijs geopend in het centrumgebouw, waar u ondertussen een oogje in het zeil kunt houden onder het genot van een kopje koffie. Verder kunnen de kleintjes zich uitleven in de Koos Kids Club, het overdekte zwembad met kinderbad (gratis toegang) en in de diverse speeltuinen. Naast de twee grote golfbanen is er een mini-bowling.

Indeling

De woonkamer met eethoek en een zithoek met televisie grenst aan de open keuken met vaatwasser, filter koffiezetapparaat, waterkoker, vijfpits kookstel en magnetron. Op de begane grond zijn er twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden en een badkamer met een douche. In de berging vindt u een wasmachine en wasdroger en er is een apart toilet in de hal. Boven zijn er in totaal vier slaapkamers. Twee slaapkamers hebben twee eenpersoonsbedden en twee slaapkamers hebben drie eenpersoonsbedden. Er zijn drie badkamers, waarvan één met een ligbad en één met een traditionele sauna. Ook is er boven een apart toilet. Buiten zijn er twee parkeerplaatsen en een heerlijke tuin met gemeubileerd terras. U kunt twee auto's parkeren bij het vakantiehuis.

Beschikbaarheid

Bijzonderheden

  • Per dag mag u 90 minuten gebruik maken van het zwembad. Reserveren kan ter plaatse bij het Service Point.
  • Bij de receptie kunt u enkel met pinpas of creditcard betalen, contante betalingen kunnen helaas niet verwerkt worden.
  • Het interieur / exterieur van deze vakantieverblijven kan onderling verschillen en afwijken van de getoonde foto's.
  • Deze vakantiehuizen kunnen niet voor zakelijke doeleinden gehuurd worden en de hoofdboeker dient minimaal 21 jaar oud te zijn.
  • Het park behoudt het recht om ter plaatse een borg te vragen tussen de EUR 50 en EUR 500 per persoon. Deze borg is afhankelijk van de groepssamenstelling. Houd hier rekening mee bij het maken van de reservering.
  • Vanaf maandag 2 september 2024 tot en met 1 juni 2025 wordt het overdekt zwembad en het peuter-/kleuterbad op Ferienresort Cochem gerenoveerd. De zwembaden zijn tijdens deze periode gesloten.

Faciliteiten

Algemeen
iconOp een vakantiepark
iconCentrale verwarming
iconWasmachine
iconWasdroger
iconInternet
iconVrijstaand
iconOppervlakte m2: 157
iconEnergielabel: onbekend
Buiten
iconTerras
iconTuinmeubilair
iconTuin
Woonkamer
iconDuitse televisiezenders
Keuken
iconMagnetron
iconVaatwasser
iconFilter koffiezetapparaat
iconWaterkoker
iconKoelkast met vriesvak
Slaapkamer
iconLinnenkast: 6
iconKamers met drie bedden: 2
iconAantal slaapplaatsen: 14
iconKamers met twee bedden: 4
iconEenpersoons dekbedden: 14
iconAantal slaapkamers: 6
Badkamer
iconAantal douches: 3
iconTotaal aantal toiletten: 3
iconAantal badkamers: 4
Wellnessfaciliteiten
iconSauna buitenshuis

Locatie en omgeving

Ediger-Eller, Rijnland-Palts

Glooiende heuvels met om de kilometer een wijnboerderij, pittoreske dorpjes met middeleeuwse straatjes en adembenemende, authentieke kastelen die prachtig verlicht zijn in de avonduren. Plan uw vakantie absoluut in de unieke omgeving van de Moezel! Hier pakt u de mountainbike en manoeuvreert u tussen de heuvels en dalen door of maakt u adembenemende wandelingen. Ook een boottocht over de bekende Moezel is zeker een aanrader. Tips in de omgeving zijn daarnaast de mosterdmolen en Moezelpromenade in Cochem, maar ook de Romeinse graven bij Nehren zijn bijzonder en zeker de moeite waard. Bezoek ook zeker een van de vele authentieke plaatsen in de omgeving: te veel om op te noemen, maar stuk voor stuk prachtig!

Afstanden
iconDorp/stadcentrum4,0 km
iconSupermarkt4,0 km
iconRestaurant0,2 km
Activiteiten in de omgeving
iconWandelen
iconFietsen
iconZwemmen

Ferienresort Cochem

Parkvoorzieningen
iconRestaurant
iconParkwinkel
iconKinderanimatie
iconSpeeltuin
iconMidgetgolf
iconSportveld
iconCafé/Bar
iconOverdekt zwembad

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

8,0
Gemiddelde cijfer

10 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
starstarstarstarstar
Gastvrijheid
starstarstarstarstar
Schoonmaak
starstarstarstarstar
Omgeving
starstarstarstarstar
Faciliteiten
starstarstarstarstar
Prijs-kwaliteit
starstarstarstarstar
Laatste reviews
nl januari 2025
Vincent Witjes
8,3
nl december 2024
Sander Puister
10
Mooie woning. Zeer schoon. Fijn dat er een wasmachine en droger aanwezig zijn. Fij e sauna.
Voldoende badkamers, mooi zou zijn als er 1 extra toilet zou zijn. 2 is wat weinig voor een groep.
Keuken is ook wat beperkt voor het koken voor 12 personen. 4 pits gasstel en geen oven. ( alleen kleine combi magnetron)
nl september 2024
Carolien Dakdan
10

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken