Vakantiehuis Delfstrahuizen
Huiscode: FR184 Huiscode: FR184
12 personen 12 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
6 slaapkamers 6 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star9,4Heerlijk
8 beoordelingen
FR184
camera 27
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(8)

Luxe 12 persoons villa met prive sauna aan het Tjeukemeer in Friesland

Deze prachtige en luxe 12 persoons watervilla met privé sauna staat in één van de mooiere merengebieden van Nederland, in het dorp Delfstrahuizen. Delfstrahuizen is een dorp aan het Tjeukemeer in de prachtige provincie Friesland en ligt op een steenworpafstand van de gezellige dorpen Lemmer, Joure en Heerenveen. Het splinternieuwe villapark ligt direct aan het Tjeukemeer, waar u onder andere een heerlijke verfrissende duik kunt nemen, lekker kunt relaxen aan het gezellige zandstrandje of verschillende watersportactiviteiten kunt ondernemen. Heeft u zin in wat vertier? Huur een boot en verken het prachtige Tjeukemeer op uw eigen tempo! De villa's liggen allemaal op een unieke locatie direct aan het water.

Indeling

De villa is voorzien van alle mogelijke luxe, waaronder twee sauna's en een stoomdouche; alles wat u zich maar kunt wensen voor een ontspannen vakantie.

Op de begane grond bevindt zich de ruime woonkamer. Hiervandaan komt u via de schuifpui of openslaande deuren op het zeer ruime vlonderterras. De open keuken is van alle gemakken voorzien en zeer geschikt voor gezellige etentjes met de hele familie. Verder is er op de begane grond een tweepersoons slaapkamer met badkamer en-suite en een aparte ruime wellness ruimte met een inloopdouche, whirlpool en een Finse sauna.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie tweepersoons slaapkamers en een knusse bedstee. De slaapkamers beschikken alledrie over een badkamer en-suite. Ook hier is een Finse sauna en een badkamer met douche aanwezig. Op de tweede verdieping vindt u nog een slaapvertrek met twee bedden, die in verband met de schuine wanden geschikt is voor kinderen.

Er is parkeergelegenheid voor drie auto’s bij de woning.

Beschikbaarheid

Bijzonderheden

  • De hoofdboeker dient minimaal 30 jaar of ouder te zijn. 
  • Kinderen tot 12 jaar betalen geen toeristenbelasting. Gelieve in het opmerkingenveld van het boekingsproces aan te geven hoeveel kinderen er meereizen en wat hun leeftijd is. Dit zal handmatig voor u worden aangepast op factuur.
  • De accommodaties zijn zeer geschikt voor families en gezinnen maar worden niet verhuurd aan jongeren, groepen en sportverenigingen. Als bij aankomst blijkt dat de groepssamenstelling anders dan geboekt kan de toegang worden geweigerd.
  • Eén set keukenlinnen is inbegrepen. Optioneel kunt u extra keukenlinnen bijboeken.

Faciliteiten

Algemeen
iconOp een vakantiepark
iconVilla
iconVrijstaand
iconCentrale verwarming
iconWasmachine
iconWasdroger
iconInternet
iconOppervlakte m2: 240
iconEnergielabel: onbekend
Buiten
iconTerras
iconTuinmeubilair
iconAanlegsteiger
iconTuin
Woonkamer
iconSfeerhaard
iconDuitse televisiezenders
iconNederlandse televisiezenders
Keuken
iconOven
iconVaatwasser
iconKoelkast
iconWaterkoker
iconKoelkast met vriesvak
iconBroodrooster
iconVriezer
iconInductie kookplaat
iconCombi oven/magnetron
Slaapkamer
iconLinnenkast: 3
iconAantal slaapplaatsen: 12
iconKamers met twee bedden: 6
iconEenpersoons dekbedden: 12
iconAantal slaapkamers: 6
iconBedstee: 1
Badkamer
iconWhirlpool
iconToilet
iconLigbad
iconAantal douches: 5
iconAantal toiletten: 5
iconAantal badkamers: 5

Locatie en omgeving

Delfstrahuizen, Friesland

Delfstrahuizen is een dorp aan het Tjeukemeer dat op steenworp afstand ligt van de gezellige dorpen Lemmer, Joure en Heerenveen. Het Tjeukemeer biedt veel watersportmogelijkheden, maar een dagje relaxen aan het gezellige zandstrand behoort absoluut tot de mogelijkheden. Een bootje huren en het prachtige natuurgebied vanaf het water bewonderen is uiteraard ook een optie. En over water gesproken: een dag naar het mooie Giethoorn is ook zeker een aanrader! De kids kunnen daarnaast hun hart ophalen in het speelparadijs Ballorig in Heerenveen of AquaZoo in Leeuwarden. En voor wat extra cultuur snuiven mogen het Fries Museum in Leeuwarden en het Fries Scheepvaart Museum in Sneek ook echt niet op uw lijstje ontbreken.

Afstanden
iconMeer0,1 km
iconSupermarkt2,0 km
iconRestaurant1,0 km
iconDorp/stadcentrum1,0 km
iconBos17,4 km
iconRecreatieplas0,4 km
iconViswater6,0 km
iconGolfbaan13,5 km
iconNationaal park17,5 km
iconTreinstation14,5 km
iconBushalte0,4 km
iconZee42,1 km
Activiteiten in de omgeving
iconKanoën
iconPaardrijden
iconWandelen
iconFietsen
iconZwemmen

Friese Meren Villa's

Parkvoorzieningen
iconRecreatieplas
iconVuurwerkarm

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,4
Gemiddelde cijfer

4 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
starstarstarstarstar
Gastvrijheid
starstarstarstarstar
Schoonmaak
starstarstarstarstar
Omgeving
starstarstarstarstar
Faciliteiten
starstarstarstarstar
Prijs-kwaliteit
starstarstarstarstar
Laatste reviews
nl november 2024
Jacqueline van Grevengoed
10
Het huis en het park zijn fantastisch. Alles ziet er netjes en heel compleet uit. Het huis is heel sfeervol en bevat alles wat je nodig hebt.
de juli 2024
Monika Linden
9,3
Wir haben uns super wohl gefühlt. Es ist ein tolles haus und eine tolle lage. Auf der terasse hat uns wohl ein paar sonnenliegen oder eine Lounge gefehlt. Aber sonst war es mega schön. Alle sehr freundlich und hilfsbereit. Wir kommen bestimmt wieder. Vielen dank
de september 2023
Sven Haja
9,0

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken