DG956
DG956
DG956
DG956
DG956
DG956
DG956
DG956
DG956
DG956
DG956
DG956
DG956
DG956
DG956
1 / 13
right angle
right angle
Vakantiehuis Arnhem
Huiscode: DG956 Huiscode: DG956
6 personen 6 personen
2 huisdieren 2 huisdieren
3 slaapkamers 3 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star7,3Goed
2 beoordelingen
DG956
camera 13
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(2)

6 persoons vakantiehuis aangepast voor mindervaliden op vakantiepark Hooge Veluwe

Deze 6 persoons accommodatie ligt op het vakantiepark Hooge Veluwe is geheel aangepast voor mindervaliden. Op het park zijn er verschillende faciliteiten zoals een openluchtzwembad, binnenzwembad, wellness, restaurant, parkshop, fietsverhuur, sportveld, animatie en gratis wifi. Vanaf het park is het ideaal om het Nationaal Park de Hoge Veluwe te ontdekken. Een van de ingangen ligt recht tegenover het park. In het Nationaal Park kunt u het Kröller-Müller Museum of het Jachthuis Sint Hubertus bezoeken. Voor tripjes met het hele gezin kunt u naar Burgers' Zoo, de Apenheul, attractiepark Julianatoren of Paleis het Loo. Het vakantiepark ligt net buiten Arnhem waardoor u gemakkelijk naar het centrum van Arnhem kunt voor dagje shoppen of om cultuur te snuiven.

Indeling

Deze unieke accommodatie is ingericht voor mindervaliden. De woning beschikt over brede toegangs- en binnendeuren. Er zijn zo veel mogelijk verwijderde of verlaagde drempels en de keuken en badkamer zijn zo ingericht dat deze goed te bereiken zijn.

Op de begane grond is de ruime woonkamer met een eet- en zithoek met televisie. De aangepaste keuken is voorzien van een fornuis, koelkast, vaatwasser, combimagnetron, waterkoker en een Nespresso koffiezetapparaat. Er is een slaapkamer op de begane grond met twee eenpersoonsbedden. De badkamer op de begane grond heeft een inloopdouche, wastafel en een toilet met hulpmiddelen. Ook is er nog een apart toilet. Op de eerste verdieping bevinden zich nog een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, een bedstede voor twee personen en nog een badkamer met douche en wastafel.

In de tuin vindt u een groot gemeubileerd terras waar u lekker kunt genieten. En kunt u één auto parkeren bij de woning.

Beschikbaarheid

Bijzonderheden

  • Het is noodzakelijk dat de hoofdboeker aanwezig is bij de incheck om zich te legitimeren.
  • Het interieur/ exterieur van deze vakantiehuizen kan onderling verschillen.
  •  Het park behoudt het recht om ter plaatse een borg te vragen aan alle gasten die een vakantiewoning huren. De borg bedraagt maximaal EUR 100 per persoon.
  • Alle woningen op het park beschikken over een Nespresso apparaat, de cups hiervoor zijn uitsluitend verkrijgbaar in de supermarkt op het park.
  • De shop en fitness zijn niet de gehele dag geopend. Op woensdag zijn deze faciliteiten gesloten.

Faciliteiten

Algemeen
iconOp een vakantiepark
iconCentrale verwarming
iconInternet
iconVilla
iconVrijstaand
iconEnergielabel: onbekend
Buiten
iconTerras
iconTuinmeubilair
iconTuin
iconPrivé parkeerplaatsen: 1
Woonkamer
iconTelevisie
Keuken
iconVaatwasser
iconKoelkast
iconWaterkoker
iconInductie kookplaat
iconNespresso
iconCombi oven/magnetron
Slaapkamer
iconAantal slaapplaatsen: 6
iconKamers met twee bedden: 2
iconAantal slaapkamers: 3
iconBedstee: 1
Badkamer
iconDouche/toilet (gecombineerd)
iconAantal douches: 2
iconTotaal aantal toiletten: 2
iconAantal badkamers: 2
iconAparte toiletruimte: 1
Toegankelijkheid
iconMin. 1 slaapkamer op begane grond
iconMin. 1 badkamer op begane grond
iconVlakke inloopdouche op begane grond
iconVerhard en trapvrij toegangspad
iconParkeren bij de woning
iconBrede deuropeningen (minimaal 90cm)
iconBreed toegangspad (minimaal 90cm)
iconDrempelloze binnendeuren op begane grond
iconDrempelvrije toegang
iconVerlaagde / onderrijdbare keuken
iconDouchestoel
iconSteunbeugels in het toilet

Locatie en omgeving

Arnhem, Gelderland

Arnhem is een prachtige stad waar natuur en cultuur samenkomen. Breng een bezoek aan Nationaal Park de Hoge Veluwe, waar u met de gratis witte fietsen mooie fietstochten kunt maken. Ook het Jachthuis Sint Hubertus en het Kröller-Müller museum mag u niet overslaan. Altijd al benieuwd geweest naar hoe men vroeger leefde in de prachtige kastelen? Breng een bezoek aan Paleis het Loo in Apeldoorn dat tot 1975 nog de woning was van prinses Margriet en haar gezin. U kunt in Arnhem of het naburig Nijmegen eindeloos veel winkelen en genieten van restaurants en terrasjes. Bekijk Arnhem van een andere kant en bezoek de historische kelders of de Eusebiuskerk, waar u vanaf de glazen balkons een fenomenaal uitzicht hebt.

Afstanden
iconMeer7,4 km
iconRecreatieplas20,7 km
iconViswater7,9 km
iconBos0,3 km
iconDorp/stadcentrum10,0 km
iconNationaal park0,1 km
iconSupermarkt6,0 km
iconRestaurant10,0 km
iconAttractiepark28,7 km
iconGolfbaan7,1 km
iconBushalte0,5 km
iconTreinstation7,5 km
Activiteiten in de omgeving
iconWandelen
iconFietsen
iconTennissen
iconZwemmen

Vakantiepark de Hooge Veluwe

Parkvoorzieningen
iconRestaurant
iconParkwinkel
iconWasserette
iconKinderanimatie
iconSauna
iconSpeeltuin
iconSportveld
iconOverdekt zwembad
iconWellness voorzieningen
iconJeu de Boulesbaan
iconFietsverhuur
iconVuurwerkarm

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

7,3
Gemiddelde cijfer

1 beoordeling in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
starstarstarstarstar
Gastvrijheid
starstarstarstarstar
Schoonmaak
starstarstarstarstar
Omgeving
starstarstarstarstar
Faciliteiten
starstarstarstarstar
Prijs-kwaliteit
starstarstarstarstar
Laatste reviews
nl maart 2024
P.M. van Wijk
7,3
Het huisje was niet geheel schoon, dode vliegen
Verschillende dingen waren aan reparatie toe
Helaas geen hoog laag bed

Ik heb deze al eerder ingevuld en hoop dat u die ontvangen hebt
nl februari 2022
Evelien Spit
7,0
In de beschrijving stond 2 slaapkamers boven, dit was er maar 1 en een bedstee. En er stond geen filter koffie apparaat, maar alleen nespresso. Dat vinden wij niet lekker. Was ook niet goed aangegeven in de beschrijving.

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.