ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
ZE948
1 / 25
right angle
right angle
Vakantiehuis Colijnsplaat
Huiscode: ZE948 Huiscode: ZE948
8 personen 8 personen
1 huisdier 1 huisdier
4 slaapkamers 4 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star9,1Heerlijk
13 beoordelingen
ZE948
camera 25
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(13)

Luxe 8 persoons wellness vakantiehuis in Zeeland.

In Colijnsplaat kunt u dit unieke, zeer luxe ingerichte acht-persoons wellness vakantiehuis huren. Naast de wellness inrichtingen zoals een sauna, whirlpool en ruime inloopdouche is dit vakantiehuis ook geschikt voor mindervaliden. Zo bevindt er zich een slaapkamer en badkamer op de begane grond, zijn er geen drempels en verbrede deuropeningen.

Colijnsplaat ligt aan de noordzijde van Noord-Beveland vlak bij de Zeelandbrug en het Nationaalpark de Oosterschelde waar u onder andere wandel- of fietstochten kunt maken door het prachtige landschap of een natuurvaartocht over het water. Verder zijn er allerlei watersportmogelijkheden zoals surfen, zeilen, duiken en kitesurfen maar op het strand kunt u ook vliegeren of paardrijden en bij mooi weer natuurlijk heerlijk zonnebaden.

De historische stadjes Zierikzee, Veere, Goes en Middelburg staan garant voor sfeer en gezelligheid en zijn allen zeer eenvoudig te bereiken vanuit Colijnsplaat voor een gezellig dagje uit. De hoofdstad van het eiland, Zierikzee, heeft door de opbrengsten van de handel, nijverheid en visserij een rijk verleden opgebouwd en dat toont zich in de vele monumenten. Het Poortencomplex, de Grote Kerk, de Dikke Toren en de haven zullen u zeker kunnen bekoren. Maar daarnaast is Zierikzee bovenal een gezellige stad met vele terrasjes en winkeltjes. In het centrum vindt u vele gezellige winkeltjes en mooie huizen. U gaat, met het huren van dit prachtige acht-persoons vakantiehuis in Colijnsplaat, een heerlijke vakantie in Zeeland tegemoet.

Indeling

Dit luxe acht-persoons villa, gebouwd in Zeeuwse stijl, heeft een ruime, sfeervolle en uiterst comfortabel ingerichte woonkamer en is uniek in zijn soort. Het is voorzien van een gashaard, vloerverwarming, HD flatscreen televisie en blu-ray DVD-speler.

De ruime, open keuken is volledig ingericht en heeft onder andere een magnetron, Nespresso apparaat, oven en vaatwasser. In de bijkeuken bevindt zich nog een toilet en een was/droogcombinatie. Verder vindt u op de begane grond een master bedroom met boxspring matrassen, een badkamer met inloopdouche, luxe composiet wastafelblad, Finse sauna, sunshower en toilet.

Op de eerste verdieping vindt u nog drie slaapkamers, allen voorzien van twee stuks één-persoons boxspring bedden (90cm x 210cm). Alle bedden zijn voorzien van dekbedden en zijn voor u opgemaakt bij aankomst. Ook de bovenverdieping is voorzien van vloerverwarming. Alle slaapkamers hebben een HD-televisie.

Tevens vindt u op de eerste verdieping de tweede grote badkamer, voorzien van een royale inloopdouche, ligbad/whirlpool, luxe composiet wastafel en toilet. De grote 25 meter diepe tuin is voorzien van een terras met hardstenen tuintafel en acht comfortabele tuinstoelen. Daarnaast heeft u er ook een ruime, afsluitbare opbergschuur. Alle stopcontacten zijn kindveilig en er zijn traphekjes aanwezig. Bij de villa is er ruimte voor twee auto's.

Beschikbaarheid

Bijzonderheden

  • Het interieur / exterieur van deze vakantiehuizen kan onderling verschillen.
  • De woningen zijn geschikt voor minderinvaliden. Let op: Er zijn geen hulpstukken aanwezig. Indien er een minderinvalide persoon aanwezig is, vragen wij u ons telefonisch te benaderen voor meer advies.
  • Indien u een huis boekt waar een huisdier is toegestaan en u heeft er 2, dan is dit altijd op aanvraag.
  • Er zijn een aantal woningen onder deze type die een laadpaal hebben. Indien u een woning met laadpaal wilt hebben kunt u dit aangeven bij de boeking als voorkeur. Hier wordt € 25 voorkeurskosten in rekening voor gebracht.
  • Green Egg incl. 3 kilo kolen en rooster voor de Green Egg is €19,50. Het is niet toegestaan om je eigen kolen mee te nemen.
  • Als u het weekend boekt van 02-05-25 tot 05-05-25, kunt u tot 18.00 uur in de woning verblijven. Wilt u tot dinsdag 06-05-25 blijven, dan betaalt u alleen nog één nacht extra toeristenbelasting van €2,75 per persoon per nacht.

Faciliteiten

Algemeen
iconOp een vakantiepark
iconWasmachine
iconWasdroger
iconInternet
iconVilla
iconVloerverwarming
iconOppervlakte m2: 139
iconEnergielabel: A
Buiten
iconTerras
iconTuinmeubilair
iconTrampoline
iconVeranda
iconFietsenschuur
iconPrivé parkeerplaatsen: 2
Doelgroepen
iconSportverenigingen
iconStudentenverenigingen
iconJongerengroepen (tot 25 jaar)
iconBasisschoolgroepen
iconFamilies
iconVriendengroepen (tot 30 jaar)
iconVriendengroepen (vanaf 30 jaar)
iconZakelijke groepen
Woonkamer
iconTelevisie
iconSfeerhaard
iconDuitse televisiezenders
iconNederlandse televisiezenders
Keuken
iconMagnetron
iconOven
iconVaatwasser
iconWaterkoker
iconKoelkast met vriesvak
iconInductie kookplaat
iconNespresso
Slaapkamer
iconBoxspringbedden
iconLinnenkast: 4
iconAantal slaapplaatsen: 8
iconKamers met twee bedden: 4
iconEenpersoons dekbedden: 8
iconAantal slaapkamers: 4
Badkamer
iconSunshower
iconAantal douches: 2
iconTotaal aantal toiletten: 3
iconAantal badkamers: 2
Wellnessfaciliteiten
iconSauna binnenshuis
Toegankelijkheid
iconMin. 1 slaapkamer op begane grond
iconMin. 1 badkamer op begane grond
iconVerhard en trapvrij toegangspad
iconParkeren bij de woning
iconBrede deuropeningen (minimaal 90cm)
iconBreed toegangspad (minimaal 90cm)
iconDrempelloze binnendeuren op begane grond

Locatie en omgeving

Colijnsplaat, Zeeland

Colijnsplaat ligt op het eiland Noord-Beveland, een perfecte uitvalsbasis om Zeeland te ontdekken. De provincie die bekend staat om de schoonste stranden en de meeste zonuren. In vroegere jaren lag er een Keltische nederzetting bij Colijnsplaat waar men later altaarstenen van heeft teruggevonden. Nehalennia was een godin die bescherming moest bieden aan reizigers en zeevarenden. Een replica van haar tempel is in Colijnsplaat nagebouwd en is zeker een bezoekje waard. Historie is hier ook veel te vinden: zo zijn Zierikzee, Veere, Goes en Middelburg erg mooi en interessant. Gaat u liever een dagje fietsen of wandelen en de natuurgebieden ontdekken? Dan bieden de kilometerslange paden en routes absoluut uitkomst.

Afstanden
iconStrand (aan zee)14,5 km
iconZee14,5 km
iconMeer0,1 km
iconRecreatieplas30,3 km
iconViswater0,7 km
iconBos8,3 km
iconDorp/stadcentrum0,2 km
iconNationaal park0,1 km
iconSupermarkt0,8 km
iconRestaurant0,3 km
iconAttractiepark34,1 km
iconGolfbaan13,0 km
iconBushalte1,0 km
iconTreinstation14,6 km
Activiteiten in de omgeving
iconPaardrijden
iconZeilen
iconWandelen
iconFietsen
iconTennissen
iconZwemmen

Parc Ganuenta

Parkvoorzieningen
iconSpeeltuin
iconFietsverhuur

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,1
Gemiddelde cijfer

10 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
starstarstarstarstar
Gastvrijheid
starstarstarstarstar
Schoonmaak
starstarstarstarstar
Omgeving
starstarstarstarstar
Faciliteiten
starstarstarstarstar
Prijs-kwaliteit
starstarstarstarstar
Laatste reviews
de oktober 2024
Silvia Schneider
9,7
Super schönes Haus in ruhiger Anlage direkt am Meer. Hier kann man wirklich entspannen. Wir haben alle super geschlafen. Die Betten sind toll die Bäder schön groß und die Küche perfekt zum selbst versorgen geeignet. Das Wohnzimmer mit Kamin einfach nur gemütlich. Hier finden definitiv viele Personen Platz. Wir kommen bestimmt wieder.
be mei 2024
Marleen Dierick
7,7
Vonden villa niet echt kraaknet. De koelkast stond op high maar koelde niet voldoende.
de december 2023
Nadja Rempening
9,3

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.

Laatst bekeken