RNE003
RNE003
RNE003
RNE003
RNE003
RNE003
RNE003
RNE003
RNE003
RNE003
RNE003
RNE003
RNE003
RNE003
1 / 12
right angle
right angle
Vakantiehuis Egmond aan Zee
Huiscode: RNE003 Huiscode: RNE003
4 personen 4 personen
1 huisdier 1 huisdier
2 slaapkamers 2 slaapkamers
Wi-Fi Wi-Fi
star9,0Zeer goed
55 beoordelingen
RNE003
camera 12
Woning
Beschikbaarheid
Faciliteiten
Locatie
Het vakantiepark
Beoordelingen(55)

Leuk 4 persoons vrijstaand chalet op een vakantiepark in Egmond aan Zee.

Dit prachtige vakantiepark is gelegen in Egmond aan Zee, de grootste badplaats boven het Noordzeekanaal. Hier vindt u voor elk wat wils! Als het eens wat minder weer is, kunt u toch (gratis) lekker zwemmen in het verwarmde openluchtzwembad. Voor de kinderen is er een kleuterbad en natuurlijk de Koos Kids Club. Leef u uit met het sport- en animatieprogramma. In de Food Market vindt u een royaal versassortiment om lekker in uw eigen keuken aan de slag te gaan, maar u kunt ook heerlijk achterover leunen in het restaurant met bar en terras.

Indeling

Dit vrijstaande nieuwe vier persoons chalet beschikt over een woonkamer met televisie. Er is een open keuken voorzien van voldoende inventaris voor vier personen. De keuken is voorizen van een koffiepadapparaat, waterkoker, vier-pits gasstel en een koelkast met vriesvak. Er zijn twee slaapkamers met in beide kamers twee eenpersoonsbedden. Verder vindt u een badkamer met douche en een apart toilet in de hal. Deze accommodatie is geheel gelijkvloers en wordt verwarmd middels een gaskachel. Tevens beschikt u over uw eigen terras voorzien van tuinmeubilair. Parkeergelegenheid op de centrale parkeerplaats. 

Met voorkeur te boeken op basis van beschikbaarheid (hiervoor betaalt u voorkeurskosten):

  • Huisdiervrij
  • Parkeerplek nabij het vakantiehuis

Beschikbaarheid

Bijzonderheden

  • Let op! Een aantal chalets op dit park bevinden zich in een autovrij gebied en zijn niet geschikt voor mensen die slecht ter been zijn. Voor vragen over de autovrije zone, kunt u contact opnemen met onze gastenservice.
  • Het interieur / exterieur van deze vakantiehuizen kan onderling verschillen en afwijken van de getoonde foto's.
  • In het laagseizoen zijn enkele of alle faciliteiten doordeweeks beperkt geopend.
  • Deze vakantiehuizen kunnen niet voor zakelijke doeleinden gehuurd worden en de hoofdboeker dient minimaal 21 jaar oud te zijn.
  • Het park behoudt het recht om ter plaatse een borg te vragen tussen de EUR 50 en EUR 500 per persoon. Deze borg is afhankelijk van de groepssamenstelling. Houd hier rekening mee bij het maken van de reservering.
  • Op zondag 12 januari 2025 is het dorp Egmond aan Zee vanwege de jaarlijkse marathon tussen 8:00 en 18:00 afgesloten voor al het verkeer. Houd er rekening mee dat u tijdens deze periode het park niet met de auto kunt bereiken of verlaten.

Faciliteiten

Algemeen
iconOp een vakantiepark
iconGaskachel
iconInternet
iconChalet
iconVrijstaand
iconOppervlakte m2: 28
iconEnergielabel: Vrijgesteld
Buiten
iconTerras
iconTuinmeubilair
Woonkamer
iconTelevisie
Keuken
iconWaterkoker
iconKoelkast met vriesvak
iconSenseo
Slaapkamer
iconAantal slaapplaatsen: 4
iconKamers met twee bedden: 2
iconAantal slaapkamers: 2
Badkamer
iconAantal douches: 1
iconTotaal aantal toiletten: 1
iconAantal badkamers: 1

Locatie en omgeving

Egmond aan Zee, Noord-Holland

In de natuurrijke omgeving van Egmond aan Zee kunt u prachtige fiets- en wandeltochten maken. Het badplaatsje ligt midden in de duinen en u kunt er onder ander genieten van een lekker hapje en drankje op een van de vele terrassen, winkelen in de gezellige winkelstraat of een verkoelende duik nemen in de Noordzee. U kunt er uiteraard ook gewoon terecht voor uw boodschappen. Bezoek ook eens de gezellige stad Alkmaar, die bekend staat om de kaasmarkt, maar u kunt er ook genieten van een heerlijke wandeling in het centrum, of een gezellige middag shoppen in een van de vele winkeltjes. Daarnaast zijn Amsterdam en Zaandam ook op steenworpafstand en absoluut het bezoeken waard.

Afstanden
iconStrand (aan zee)3,0 km
iconDorp/stadcentrum1,0 km
iconSupermarkt0,0 km
iconRestaurant0,0 km
Activiteiten in de omgeving
iconKanoën
iconPaardrijden
iconZeilen
iconWandelen
iconFietsen
iconTennissen
iconZwemmen

Kustpark Egmond aan Zee

Parkvoorzieningen
iconRestaurant
iconParkwinkel
iconWasserette
iconKinderanimatie
iconSpeeltuin
iconOpenluchtzwembad
iconSportveld
iconCafé/Bar
iconJeu de Boulesbaan

Meer informatie

Hebt u nog een vraag of is iets onduidelijk? Vult u dan onderstaand formulier in en u wordt zo spoedig mogelijk voorzien van een antwoord.

Beoordelingen

9,0
Gemiddelde cijfer

7 beoordelingen in de afgelopen 24 maanden

Algemene indruk
starstarstarstarstar
Gastvrijheid
starstarstarstarstar
Schoonmaak
starstarstarstarstar
Omgeving
starstarstarstarstar
Faciliteiten
starstarstarstarstar
Prijs-kwaliteit
starstarstarstarstar
Laatste reviews
de september 2024
Anja May
8,7
nl augustus 2024
Irma Starink
9,3
Het was een erg fijne plek om te zijn. Lekker rustig en dichtbij de zee. Heerlijk. Goed verzorgd park, netjes en schoon.
nl oktober 2023
Caroline de Rijk
9,3
Een fijn, compact en compleet huisje op een heerlijke plek en een geweldige omgeving!
Perfect om jezelf en je hond op te trakteren, we hebben genoten.
Let wel even op bij de nabetaling, zowel de schoonmaakkosten als de hondentoeslag stonden er dubbel op.

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer onze aanbiedingen, tips en verhalen met onze nieuwsbrief!

Schrijf u in voor de Heerlijke Huisjes nieuwsbrief en ontvang +/- 2 e-mails per maand van Heerlijke Huisjes.